Vítá Vás vzdělávací agentura EDUPOL, v. o. s.# Váš partner v profesním i osobním růstu# Bonusy pro stálé klienty - info zde...

Přihlášení na kurz

Název kurzu Speciální techniky při práci s mladistvými AKCE 2 + 1 ÚČASTNÍK ZDARMA
Tématická oblast Sociální práce
Variabilní symbol 28016
Lektor PhDr. Honzlová Ivana
Pobočka Praha
Místo konání Více info...Regionální kancelář Praha, Opletalova 1417/25, Praha 1 - Nové Město (vchod dvorním traktem, zadní budova, recepce č. 2)
Datum konání 20. 2. 2018 (akreditovaný kurz osvobozen od DPH)
Čas konání 08:30 - 13:30
Časový rozsah 1 den/6 hodin
Cena 1600,- Kč
Akreditace MPSV - č. 2014/0539-PC/SP/VP
Cíl kurzu Absolvent získá základní orientaci v oblasti speciálních technik, které lze využít při práci s mladistvými. Porozumí podmínkám jejich využití v praxi, seznámí se s jednotlivými speciálními technikami a vyzkouší si některé vybrané techniky v rámci praktického nácviku.
Cílová skupina Kurz je určen sociálním pracovníkům obecních a městských úřadů, úřadů práce, pracovníkům zařízení sociálních služeb, pečujícím a dalším zájemcům o tuto problematiku
Program kurzu 1. Úskalí práce s mladistvými - specifika problémů práce s mladistvými,úskalí práce s mladistvými, základ práce s klientem - akceptování, empatie, autentičnost, aktivní naslouchání, respekt, podmínky přípravy na rozhovor.
2. Speciální techniky práce s mladistvými - Specifikace, hlavní zásady přístupu k mladistvým, význam speciálních technik, podmínky a doporučení, přehled technik.
3. Speciální techniky v praxi - charakteristika jednotlivých technik a jejich nácvik.
4. Shrnutí, diskuse a odpovědi na dotazy.

Přihláška


Titul: Jméno a příjmení: Funkce:
1)
2)
3)
4)
5)
6)
Chci přihlásit více osob
Název organizace: IČ:


Zaregistrujte se pro zasílání aktuální nabídky:
Praha       Olomouc
Ostrava   Jihlava

Aktuality

V. Škuta & Hadžim & Kovi design