Vítá Vás vzdělávací agentura EDUPOL, v. o. s.# Váš partner v profesním i osobním růstu# Bonusy pro stálé klienty - info zde...

Katalog kurzů


Název kurzu Případové konference I. - příprava a průběh konference
Tématická oblast Sociální práce
Časový rozsah 1 den/7 hodin
Akreditace MPSV - č. 2013/0650-PC/SP/VP akreditace ukončena
Cíl kurzu Poskytnout ucelené informace o metodě případové konference,kdy ji použít jako nástroj podpory, jak vytvořit a zpracovat potřebné související dokumenty, jak formulovat cíle a výstupy případové konference s ohledem na motivaci uživatelů, co je důležité pro zdárný průběh a úspěšnost realizace případového setkání.
Cílová skupina Kurz je určen sociálním pracovníkům obcí, měst a krajů a všem dalším zájemcům o tuto problematiku
Program kurzu 1. Případová konference jako pracovní nástroj - cíle, principy, přínosy, přednosti, pravidla průběhu případové konference, kdy svolat PK, možná rizika a jejich předcházení, důležité dokumenty.
2. Příprava a svolání případové konference - kdo svolává PK, stanovení cíle, účastníci a jednotlivé role, příprava a facilitace případového setkání.
3. Průběh případové konference - struktura PK, úvod a představení cíle setkání, mapování současné situace a aktuálních potřeb dítěte, návrhy řešení, tvorba a finalizace konkrétního plánu, zhodnocení setkání, výstupy z případové konference, krizové situace.
4. Diskuse a odpovědi na dotazy.

Aktuálně vypsaný termín kurzu


Nebyl nalezen žádný termín

Nenalezli jste vhodný termín

Máte-li zájem o účast na kurzu v jiném termínu, případně jeho zajištení pro Vaše zaměstnance na zakázku, vyplňte a odešlete prosím tento kontaktní formulář

Vaše jméno
Kontakt na Vás
Poznámka
Zaregistrujte se pro zasílání aktuální nabídky:
Praha       Olomouc
Ostrava   Jihlava
V. Škuta & Hadžim & Kovi design