Vítá Vás vzdělávací agentura EDUPOL, v. o. s.# Váš partner v profesním i osobním růstu# Bonusy pro stálé klienty - info zde...

Katalog kurzů


Název kurzu Jak se vyvarovat chyb v práci vedoucího
Tématická oblast Manažerské dovednosti
Časový rozsah 1 den/ 7 hodin
Akreditace neakreditováno
Cíl kurzu Lépe porozumět některým nepříjemným situacím, které se na pracovišti objevují a vedou velmi často k demotivaci pracovníků.
Cílová skupina Kurz je určen všem vedoucím pracovníkům ve veřejné správě, na úřadech práce, v zařízeních sociálních služeb, firem, kteří mají zájem svou řídící práci zdokonalit.
Program kurzu Účastníci budout mít možnost seznámit se, jaký styl řízení preferují, jakou osobností jsou a jak se jejich osobnost odráží v komunikaci a jednání s lidmi a jakých chyb se mohou dopouštět. Poznají zákonitosti efektivní komunikace a naučí se jednat i se svízelnými typy podřízených ve vhodně zvoleném typu rozhovoru. Seznámí se také s tím, že vlastní neschopnost poznat priority v řízení, může způsobit mnohé konflikty mezi podřízenými a dozvědí se, že i oni mají možnost asertivního zvládání nátlakových situací.

Aktuálně vypsaný termín kurzu


Nebyl nalezen žádný termín

Nenalezli jste vhodný termín

Máte-li zájem o účast na kurzu v jiném termínu, případně jeho zajištení pro Vaše zaměstnance na zakázku, vyplňte a odešlete prosím tento kontaktní formulář

Vaše jméno
Kontakt na Vás
Poznámka
Zaregistrujte se pro zasílání aktuální nabídky:
Praha       Olomouc
Ostrava   Jihlava
V. Škuta & Hadžim & Kovi design